Mam Talent

16 maja 2019 r.  odbyła się integracyjna impreza artystyczna „Mam talent” w której udział wzięły dzieci z przedszkola nr 17, Wyspy Szkrabów,  uczniowie szkół podstawowych nr10, 12, 13, 14 oraz wychowankowie z naszego ośrodka  prezentowali swoje umiejętności i talent w zakresie zdolności plastycznych, śpiewu, tańca i recytacji wierszy.

W imprezie pod hasłem „Bo miłość i radość jest w nas” składającej się z części artystycznej prowadzoną przez Halinę Fituch-Skomorow, Barbarę Kędzierską wystąpiło 71 uczestników oraz z części plastycznej podsumowanej przez Barbarę Pazurek, w której oceniono 67 prac wykonanych różną techniką. Wystawę prac plastycznych przygotowały: Jolanta Skonieczna, Małgorzata Swiątek i Barbara Pazurek.

Wspaniałą zabawę i atmosferę uatrakcyjnili swoimi występami animatorzy nauczyciele: Edyta Goździk-„wysportowany i słodki clown” i Andrzej Maciejec-„żołnierz i pantomimista”

Wszystkie występy uczniów zostały nagrodzone gromkim brawami a najlepsze będą prezentowane na pikniku rodzinnym „Majówka na Majowej” 24 maja br.

 Nagrody i dyplomy ufundowano z Rady Rodziców i Tomaszowskiego Towarzystwa Charytatywnego.