Mistrzostwa Regionu Piotrkowskiego w Tenisie Stołowym

Dnia 23 stycznia 2019 r. uczniowie naszej szkoły w składzie: Wójciak Natalia, Rybarczyk Mateusz, Januszewski Mariusz, Kulińska Aleksandra, Porczyk Aleksandra, Gołębiewski Arkadiusz i Spała Dominik, wzięli udział w corocznych Mistrzostwach Regionu Piotrkowskiego w Tenisie Stołowym. Zawody odbyły się w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie nasza reprezentacja mierzyła się z zespołami z Piotrkowa, Radomska, Koluszek oraz Opoczna. Całe zawody zakończyły się dla naszej reprezentacji bardzo pomyślnie. Z Piotrkowa Trybunalskiego wróciliśmy z pucharem za pierwsze miejsce w klasyfikacji ogólnej. Natomiast w kategoriach wiekowych nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:

1. Wójciak Natalia – 3 miejsce w kategorii dziewcząt młodszych

2. Kulińska Aleksandra – 1 miejsce w kategorii dziewcząt starszych

3. Porczyk Aleksandra – 3 miejsce w kategorii dziewcząt starszych

4. Rybarczyk Mateusz – 2 miejsce w kategorii chłopców młodszych

5. Gołębiewski Arkadiusz – 2 miejsce w kategorii chłopców starszych

6. Spała Dominik – 3 miejsce w kategorii chłopców starszych

                Mistrzostwa w Tenisie Stołowym zorganizowane przez SOSW w Piotrkowie Tryb. okazały się dużym sukcesem. Uczniowie mieli okazję spotkać się ze swoimi rówieśnikami z innych szkół i wymienić wspólne doświadczenia . Na koniec turnieju organizatorzy zaprosili wszystkich uczestników na szkolną stołówkę, gdzie zaserwowano pyszny poczęstunek w formie hot-dogów.

                Za wszystkie sukcesy duże podziękowania należą się Pani Dorocie Szymańskiej oraz Panom Ireneuszowi Zakrzewskiemu i Przemysławowi Zdziechowskiemu, którzy dużo pracy włożyli w przygotowanie uczniów do tych mistrzostw.