Nauczyciele

Barnowska-Świątek Aldona

 

Historia i społeczeństwo

Wiedza o społeczeństwie

Błażejewska Bożena Logopedia
Dębiec Włodzimierz Praktyczna nauka zawodu – stolarz

Gimnastyka korekcyjna

Dremlik Aneta Język polski
Fitz Sławomir Technologia informatyczna

Teoretyczne przedmioty w zawodzie –  stolarz

Fituch-Skomorow Halina Wychowanie do życia w rodzinie
Gmaj Alina Muzyka

Muzyka z rytmiką

Plastyka

Horbik Izabela Szkoła Przysposabiająca do Pracy
Jakubowska Bernardeta Zajęcia świetlicowe
Jóźwik Magdalena Praktyczna nauka w zawodzie – kucharz
Kostrzewa Bożena Matematyka
Kosylak Oktawia Zespół edukacyjno – terapeutyczny
Kotela Ewa Socjoterapia
Krawczyk Agata Edukacja wczesnoszkolna dla dzieci autystycznych
Maciejec Andrzej Plastyka

Zajęcia techniczne

Majchrzak Anna Edukacja techniczna

Zajęcia techniczne

Palińska Beata Wychowanie fizyczne

Gimnastyka korekcyjna

Pazurek Barbara Geografia

Terapia autyzmu

Terapia behawioralna

Piotrowska Monika Urlop macierzyński
Piwowarska-Sipa Małgorzata Zespół edukacyjno – terapeutyczny
Politańska Małgorzata Matematyka
 
Poddębniak Dariusz Religia
Sabatura-Sowik Barbara Zespół edukacyjno – terapeutyczny dla dzieci autystycznych
Skonieczna Jolanta Zespół edukacyjno – terapeutyczny
Sławińska Marzanna Plastyka

Muzyka z rytmiką

Smuga Ewa Zajęcia biblioteczne
Sowik Marcin Szkoła Przysposabiająca do Pracy
Szymańska Dorota Wychowanie fizyczne

Szkoła Przysposabiająca do Pracy

Szymański Maciej Język angielski
Ścierwicki Marcin Teoretyczne i praktyczne przedmioty w zawodzie: kucharz
Świątek Małgorzata Zespół edukacyjno – terapeutyczny

Szkoła Przysposabiająca do Pracy

Tarka Dorota Edukacja wczesnoszkolna dla dzieci autystycznych
Tomczyk Anna Przyroda
Wańczyk Renata Zespół edukacyjno – terapeutyczny
Więtczak Katarzyna Zespół edukacyjno – terapeutyczny dla dzieci autystycznych
Więtczak Mariusz Integracja sensoryczna
Winogrodzka-Nowak Marta Szkoła Przysposabiająca do Pracy
Wójciak Anna Teoretyczne przedmioty w zawodzie: kucharz

Szkoła Przysposabiająca do Pracy

Zając Halina Szkoła Przysposabiająca do Pracy
Zakrzewska Elżbieta Zespół edukacyjno – terapeutyczny

Logopedia

Zakrzewski Ireneusz Wychowanie fizyczne
Zdziechowski Przemysław Język angielski
Zwolińska Anna Fizyka z astronomią

Chemia