W dniu 19.06.2026 r. uczniowie z klas ZET II A oraz ZET II B wybrali się na wycieczkę integracyjno-edukacyjną na Ranczo Agrobandy. Dzieci miały okazję zobaczyć oraz nakarmić wiele ciekawych zwierząt – od małych owiec, przez lemury i zebry, na sarnach kończąc. O każdym z nich opowiadał wykwalifikowany pracownik. Po zwiedzaniu ZOO, na uczniów czekał szereg atrakcji – jazda konna, możliwość zabawy na placu zabaw oraz dmuchańcach. Wycieczka zakończyła się ogniskiem zorganizowanym przez pracowników Rancza.










