20 maja w Zespole Szkół Zawodowych Specjalnych nr2 w Łodzi odbył się wyjątkowy konkurs BHP z elementami prawa pracy dla uczniów szkół branżowych specjalnych.
W wydarzeniu udział wzięły szkoły z całego województwa łódzkiego.
Nasz Ośrodek reprezentowali uczniowie II i III klasy Branżowej Szkoły I stopnia: Patryk Senyk, Julia Milczarek i Konrad Pietruszczak
Rywalizacja przebiegała w dwóch etapach:
Część teoretyczna – test wiedzy z zakresu BHP i prawa pracy,
Część praktyczna – zadania i konkurencje, w których drużyn mogły wykazać się umiejętnościami praktycznymi oraz współpracą.
To była nie tylko zdrowa rywalizacja, ale przede wszystkim świetna lekcja bezpieczeństwa i odpowiedzialności w przyszłej pracy zawodowej.




