II Szkolny Konkurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

Udzielenie pomocy to prawny i moralny obowiązek każdego świadka zdarzenia. Działaj natychmiast, zachowaj spokój i oceń sytuację. Zadzwoń pod numer alarmowy 112 (lub 999 dla pogotowia). Chroń siebie i poszkodowanego, a następnie sprawdź przytomność i oddech.  Dnia 28 maja odbył się w szkole 2 Konkurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Wzięło w nim udział 14 uczniów, 9 ze Szkoły Podstawowej i 5 ze szkoły Branżowej Pierwszego Stopnia. Konkurs otworzyła Pani Dyrektor Magdalena Kowalczyk życząc dzieciom powodzenia i przysłowiowego: „Połamania pióra.”